כולנו מכירים את הריצה לקראת קניית ציוד לביה“ס עם סיום החופש הגדול: ספרי לימוד מחברות, ועוד… ריצה שמלווה בציפייה להתחדשות והתחלה חדשה אך לצערנו, לא כל ילד זוכה להכיר תחושה זו כשהמחסור והקושי נוכחים בחייו. אנו בכפר הנוער בית חג“י, דואגים שאף ילד לא יישאר מאחור, ודואגים למלא את כל מחסורם של הנערים, הכולל סל לימודי – למען הצלחתם. כפר הילדים והנוער בית חג“י לקח על עצמו משימה לאומית , חינוכית וחברתית קשה ומיוחדת.

הכפר פתח את ליבו ושעריו לנערים בסיכון ובמצוקה, במטרה לשקמם ולשלבם בחברה הישראלית. 

הנערים מתגוררים "במשפחתונים"- משפחה אומנת המכילה כ-10 נערים בגילאי 13-18 תחת קורת גג אחת. הכפר מפעיל את מפתן בית חג"י – מסגרת אתגרית לימודית העונה לצורכיהם המיוחדים של הנערים תוך צמצום פערים לימודיים והכשרה מקצועית בנגרות מסגרות וחקלאות ועוד….

מאז הקמת הכפר, מאות מבוגרינו זכו להתגייס לצה“ל, נישאו, הקימו משפחות לתפארת והשתלבו במרקם החיים הישראלי. הכפר דואג למלא את כל מחסורם הן בצד הפיזי והן בצד הנפשי. העלויות והצרכים הם מרובים.

ולכן, אנו פונים אליכם לסייע לנו לרכוש עבורם את הציוד לשנה״ל: ספרי לימוד, ילקוט, מחשבונים, מלונית, מכשירי כתיבה, בגדי ונעלי ספורט, בגדי ונעלי עבודה, כלי שרטוט ועוד… עלות הסל עומדת על 1000 ש"ח לנער. 

בימים אלו, של חודש הרחמים  והסליחות, פתחו את הלב והיו שותפים במעשה חסד זה למען הצלחת נערי הכפר

 

לתרומה בטלפון חייגו: 

02-9964291 שלוחה 6

היו שותפים!

בחרו סכום לתרומה

התרומות מוכרות לצורך מס לפי סעיף 46

 בית חג"י ד.נ הר חברון 9040300 | טל' 02-9964291 | פקס – 02-9963821

info@k-beithaggai.com ⋅ www.k-beithaggai.com